کارلوکس سرویس:

مجموعه کارلوکس سرویس به عنوان یکی از پخش کننده‌های محصولات مصرفی خودرو در جنوب کشور سابقه درخشان و شناخته شده‌ای در بین تولید کننده‌ و فروشگاه‌های معتبر دارد. این مجموعه با داشتن کادری مجرب، علمی و متعهد همواره در بازار به دنبال کسب اعتبار و رضایتمندی مشتریان بوده است. کارلوکس سرویس متنوع ترین و معتبرترین کالاها و برندها را در گستره محصولات مصرفی خودرو به بازار رقابت عرضه می‌کند. این مجموعه همواره جوابگوی مشتریان در جهت تأمین محصولات کاربردی و جدید بوده است. یکی از مهمترین محبوبیت‌های کارلوکس سرویس داشتن عوامل پاسخگو جهت نقد و بررسی منصفانه محصولات می‌باشد. همچنین در داشتن کالاها و ارسال سریع به مشتریان همواره بی‌رقیب عمل کرده است.

فلسفه وب سایت کارلوکس سرویس:

این مجموعه پس از سالها فعالیت چشم گیر تصمیم گرفت تا همگام با توزیع محصولات در بازار رقابت با مصرف کنندگان محترم نیز مستقیم در ارتباط باشد. به این ترتیب فرصت انتخاب و خرید بی‌واسطه با مشاوره و راهنمایی کاملا بی طرفانه نسبت به محصولات را برای مصرف کننده با اطمینان کامل فراهم نماید. همه کارکنان فنی و تخصصی این مجموعه نهایت تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا در ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت کارلوکس سرویس، خدماتی ارزنده و تجربه‌ای خوشایند برای علاقمندان این حوزه پیشرو باشند.

اهداف:

گروه کارلوکس سرویس برآورده ساختن برترین مکانیزم‌های رضایتمندی مشتریان را به عنوان والاترین هدف خود قرار می‌دهد. این مجموعه قصد دارد به عنوان نخستین و بزرگترین مرکز تخصصی فروش محصولات مصرفی خودرو در دو طیف وسیع محصولات سرویس و نگهداری و لوکس و تزیینات خودرو عمل کند.

چشم انداز:

از جمله چشم اندازهای مجموعه عرضه محصولات به قیمت تولید به مصرف کننده، اطلاع رسانی جامع در جهت معرفی مناسب کالاها و خلق جدیدترین نوآوریها به نفع مشتریان می‌توان نام برد.

مزایای رقابتی:

مجموعه کارلوکس سرویس چندین سال است که در این حوزه تخصصی فعالیتش چشم گیر است. کادری مجرب، علمی و متعهد دارد که سر لوحه رقابت خود را اعتبار در بازار قرار داده است. تضمین اصل بودن کالا و ارسال سریع به دست مشتریان از جمله مزیت‌های دیگر این مجموعه می‌توان برشمرد.

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید